Najlepsze forum o Bollywood

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-10-11 20:25:50

Shanti15

ShahRukh4Ever

8143594
Call me!
Skąd: Miasteczko Śląskie
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   13 

Luksusowy projekt Shah Rukha

http://shahrukhkhan.pl/news/nimgs/news_53.jpgShah Rukh Khan wziął dziś udział w konferencji, podczas której wyjaśniał szczegóły projektu Shah Rukh Khan Boulevard.

Shah Rukh nie jest w tym przypadku tylko ambasadorem marki czy twarzą reklamy. Poważnie zaangażował się w projekt Shah Rukh Khan Boulevard, zarówno pod względem finansowym jak i twórczym.
Strona masala.com podała tę wiadomość miesiąc temu. A dzisiaj, na konferencji w Intercontinental Hotel na Dubai Festival City, gwiazdor potwierdził, że zaczyna przygodę z rynkiem nieruchomości we współpracy z TSA Group, firmą deweloperską ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wyglądając bardzo elegancko w swoim ciemnym garniturze, Shah Rukh opowiadał z przejęciem o jakości jaką oferuje ten projekt nadmorskiego kurortu ulokowany na Dana Island w Ras Al Khaimah. Podziękował władzom Ras Al Khaimah i firmie deweloperskiej Rakeen za wsparcie i pomoc przy jego pierwszym wielkim projekcie.
“Gdy dorastałem, rodzice zapewnili mi miłość i dobrą edukację. Ale nigdy nie mieliśmy domu na własność. Dlatego teraz mam bzika na punkcie nieruchomości. Mój dom jest dla mnie bardzo ważną rzeczą, ponieważ dzięki niemu czuję się spełniony. Moim marzeniem jest zapewnienie tego wszystkim tym, którzy nabędą domy mojego projektu”.

Z typowym dla niego urokiem i poczuciem humoru, Shah Rukh odpowiadał na niezliczoną ilość pytań, nawet tych dotyczących wanien. Żartował sobie "Będę dodawany do każdej wanny. Obiecuję wam, że w każdą niedzielę rano będę w nich czekał nago".
Na pytanie poruszające kwestię odwołanych projektów i złego traktowania pracowników budowy, odpowiedział stanowczo,‘"Nigdy nie będę związany z niczym, co rani drugiego człowieka. Dostałem wiele różnych ofert z innych firm, ale wybrałem właśnie tą, ponieważ wiedziałem, że umieją dotrzymać słowa".

Shah Rukh zdradził, że zanim zaczęły się prace nad projektem, zaprosił światowej sławy architekta Tony’ego Ashai’ę do swojego domu, Mannatu.

„Nasz dom nie jest wystawny. Moja żona i ja chcieliśmy aby było to miejsce, które pozwala naszej rodzinie na rozwój. Jednakże domy jakie zaprojektowaliśmy nie będą repliką Mannatu. Pragniemy zapewnić ludziom przestrzeń, w której odnajdą własną, niepowtarzalną przystań.”

Oczywiście SRK chciałby posiadać własny dom na bulwarze i mieć swoich przyjaciół w pobliżu.

Szczegóły projektu:
SRK Boulevard to przedsięwzięcie szacowane na 8 bilionów dirhamów, na powierzchni 3 milionów stóp kwadratowych, znajdujących się na sztucznej wyspie Dana Island w emiracie Ras Al Khaimah, data ukończenia - 2012. Projekt tego nadmorskiego kurortu został zaprojektowany przez sławnego architekta z Los Angeles, Tony’ego Ashai’ę, z czynnym wkładem samego Shah Rukha.


Wizualizacja projektu:
http://shahrukhkhan.pl/news/nimgs/shah_5.jpg

Offline

 

#2 2008-10-18 14:28:17

Mimi

Bolly Fan

Zarejestrowany: 2008-06-17
Punktów :   

Re: Luksusowy projekt Shah Rukha

wow!


http://img411.imageshack.us/img411/7488/hiral011aj9.jpg
"Zacznij iść, a droga sama się znajdzie..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta Szczecin DG House Wrocław psycholog rybnik naprawa agregatów prądotwórczych warszawa wellness wellness hotel Ciechocinek