Najlepsze forum o Bollywood


#1 2008-10-11 20:22:39

Shanti15

ShahRukh4Ever

8143594
Call me!
Skąd: Miasteczko Śląskie
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   13 

SRK chce założyć studio filmowe w Emiratach Arabskich.

Obok SRK Boulevard, szykuje się kolejna inwestycja Shah Rukha Khana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
http://shahrukhkhan.pl/news/nimgs/hindustantimes2.jpg
„Zamierzam założyć tutaj studio filmowe. Bardzo chciałbym, żeby był to Dubaj lub Ras Al. Khaimah” powiedział aktor reporterom z Arabian Business. Shah Rukh Khan obecnie gości w Emiratach na promocji projektu "SRK Boulevard". Pomysł założenia studia filmowego w tym kraju przyszedł Shah Rukhowi do głowy już dwa lata temu. Chciał wtedy usytuować w Dubaju plan zdjęciowy do jednego filmów. Kiedy jednak nic z tego nie wyszło, projekty dotyczące studia odłożono w czasie.”Najlepiej by było, gdyby studio mieściło się w dubajskim Media City. Rozmawiałem już o tym z firmą deweloperską "Nakheel" i byli bardzo na „tak”. Teraz jeśli Bóg pozwoli, wreszcie ten projekt się urzeczywistni.”
Shah Rukh Khan i jego ekipa zamierzają wkrótce wybrać się na poszukiwania odpowiedniej lokalizacji. „Zadaniem studia będzie tylko produkcja filmów, ponieważ mam tu już kilku sprawdzonych ludzi zajmujących się animacją. Mój przyjaciel, Akash Arora też tutaj ma swoje studio animacji. Chciałbym zawiązać z nim ściślejszą współpracę przy moim kolejnym filmie, co wymaga biura tutaj na miejscu. Moglibyśmy wtedy wysłać tu naszą ekipę filmowców do pracy nad tym projektem.”

www.shahrukhkhan.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
saito san a szkolyatena olej arganowy Ciechocinek masaże