Najlepsze forum o Bollywood


#1 2008-10-18 14:26:11

Mimi

Bolly Fan

Zarejestrowany: 2008-06-17
Punktów :   

John Abraham w żółtych kąpielówkach

Porozmawiajmy o żółtych kąpielówkach…
Cóż. Uważam, że dobrze leżą. Usiedliśmy razem z Karanem i przedyskutowaliśmy, jakie dokładnie kąpielówki miałbym nosić. Zastanawialiśmy się nad czarnymi, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na żółte. To, że kręcimy w Miami miało wpływ na wybór koloru. To pełne życia, zabawne miejsce i mój strój miał to podkreślić.

Czy choć trochę się wahałeś przed rozebraniem się?
Z mojej strony żadnego wahania nie było. Dla mnie liczył się tyko scenariusz. Karan powiedział mi dokładnie, jak mam wyglądać w filmie i to mi bardzo pomogło. Wzorowanie się na jego wizji było dla mnie ważne.

Dobrze się czujesz w swoim ciele?
Bardzo dobrze. Myślę, że to bardzo ważne, gdy grasz taką rolę jak moja w Dostana. Myślę, że ważne jest także moje doświadczenie jako modela. Zawsze na luzie podchodziłem do tego, jak wyglądam i jak się czuję. Jak dla mnie, liczy się osobowość, a nie wygląd.

Czy poszedłbyś na całość [i rozebrał się zupełnie], gdyby wymagała tego rola?
Tak, oczywiście. Dlaczego nie? Właściwie, to zawsze wybierałem filmy i role, które wymagały ode mnie czegoś innego. Czuję się niezwykle dobrze mogąc wejść w skórę kolejnego bohatera filmowego i ożywić go na ekranie. Nie musi to być zaraz nic perwersyjnego. Różne postacie wymagają, abyś dostosował się do tego, czego wymaga scenariusz. Może się zdarzyć, że zostaniesz pokazany nago w scenie tortur, ale nie musi to przecież mieć koniecznie seksualnego wydźwięku.

Czy ćwiczyłeś jakoś dodatkowo na potrzeby tego filmu?
Tak, sprowadziłem specjalnie z Los Angeles do Miami trenera Mike’a Ryana, żeby popracował nad moim ciałem. W Indiach ćwiczyłem z Aalimbhaiem w Gold’s Gym. Nie chodziło po prostu o to, żeby mieć mięśnie brzucha, super klatę, czy wyglądać na napakowanego – musiałem popracować nad wyglądem całego ciała, zwłaszcza nóg. Wierzę, że cokolwiek jest możliwe do osiągnięcia, warto tego pragnąć. Musiałem mieć na uwadze także moją dietę i skupić się na jedzeniu właściwych rzeczy.

Jakie były reakcje na Twój wygląd w Dostana?
Reakcje były przytłaczające i zabawne. Cieszę się, że ludzi patrzą na moje ciało i doceniają to, co widzą. Chociaż w rzeczywistości czasami czuję się jak sklep mięsny.
Jesteś teraz ikoną gejów. Skomentuj to.
Wiem, że wielu z moich fanów należy do społeczności gejowskiej. Niech moc będzie z nimi. Zawsze miałem dużo szacunku dla tej grupy moich fanów. Mam przyjaciół, którzy są gejami. Tarunowi należą się pochwały za to, że nie zrobił z nas karykatur i wprowadził tyle życia i zabawy w nasze role.

Jak się przygotowywałeś do roli?
Karan powiedział mi w trakcie przygotowań: „zapomniałeś o swoim zmysłowym ja”. Powiedział mi, że oddziałuję na przedstawicieli obydwu płci i że nie powinienem o tym zapominać. Przygotowania do roli to nie tylko zbudowanie ciała ratownika ze Słonecznego patrolu, ale o wiele więcej.

Czy w związku ze swoja rolą, spodziewasz się jakichś negatywnych reakcji ze strony gejów?
Nie sądzę, żeby takie były. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nie przesadzić. To ma być luzacki, łatwy film, który nie ma obrażać, ale zapewnić zabawę. Coś, co spodoba się wszystkim.

To Twój drugi po Dhoom film z Abhishekiem…Myślę, że po Dostana, wszyscy będą nas nazywali następcami Shahrukha i Kajol. Abhi nie jest tylko aktorem, z którym gram – to coś więcej. Jest wspaniałym człowiekiem, z którym zawsze na planie jest dużo zabawy. Nie można oczywiście zapominać o Priyance, która nas bardzo chwali.

http://img147.imageshack.us/my.php?image=34zxaaryn1.jpg


http://img411.imageshack.us/img411/7488/hiral011aj9.jpg
"Zacznij iść, a droga sama się znajdzie..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta Szczecin DG House Wrocław psycholog rybnik naprawa agregatów prądotwórczych warszawa wellness wellness hotel Ciechocinek