Najlepsze forum o Bollywood


#1 2008-05-16 15:03:47

Pinky

F9T ;*

Skąd: z Miasta :)
Zarejestrowany: 2008-03-31
Punktów :   27 
WWW

Potrójne uderzenie Priyanki

http://bollywoodfilms.pl/images/contents/512.jpg?nocache=5a2ktgzj0eTo lato będzie należało do Priyanki Chopry. Od jej ostatniej wielkiej premiery, "Salaam-e-Ishq", minął ponad rok. Teraz na ekrany film w przeciągu trzech tygodni wejdą aż trzy filmy z byłą Miss Świata: "Love Story 2050", "God Tussi Great Ho" i "Chamku".

Wszystkie trzy filmy premierę będą miały w lipcu: czwartego lipca światło dzienne ujrzy "Love Story 2050", producenci "Chamku" i "God Tussi Great Ho" celują ze swoimi premierami w 11 i 18 lipca. Piryanka będzie miała na ekranie interesujących partnerów. O jej względy zabiegać będą Harman Baweja, Salman Khan i Bobby Deol.

Pewien znawca środowiska filmowego zwraca uwagę na minusy całej sytuacji: "Niektórzy zastanawiają się, czy Priyanka będzie szczęśliwa z powodu trzech premier w tak krótkim czasie. To nie tylko zbyt wielkie poruszenie w jej karierze, ale także ogrom pracy związanej z promocją trzech filmów jednocześnie."

Po chwili dodaje: "W dodatku nie może nawet liczyć na to, że odpocznie sobie po trzeciej premierze. Wkrótce potem pojawi się u boku Abhisheka Bachchana w kolejnej superprodukcji "Drona". Kostiumowy dramat fantasy Goldiego Behla wejdzie do kin 15 sierpnia."

A co z "Dostana" i "Fashion"?

"Biedna dziewczyna nie może myśleć o jakiejkolwiek przerwie w najbliższym czasie. Właśnie wróciła z Miami, z planu zdjęciowego filmu Karana Johara 'Dostana', a wkrótce tam wróci by kręcić "Fashion" Madhura Bhandarkara. Zarówno "Dostana" jak i "Fashion" mają być pokazane światu przed końcem tego roku."

"Love Story 2050", "God Tussi Great Ho", "Chamku", "Drona", "Dostana" i "Fashion" - doprawdy sporo się dzieje w życiu Priyanki!

Foto oraz artykuł pochodzą ze strony www.bollywoodfilms.pl


Fernando Torres


http://img187.imageshack.us/img187/7718/12nr8.jpg


Alfonso Herrera,Dulce Maria,Rebelde


Fabregas,Gomez,Villa,Silva,Ronaldo

Offline

 

#2 2008-07-16 14:30:55

Saamiya

Rozgadany

1253599
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-04-29
Punktów :   
WWW

Re: Potrójne uderzenie Priyanki

Trochę szkoda mi Priyanki, że teraz sobie w wakacje nie odpocznie...
Ale za to fani Priyanki będą mieli raj na ziemi. Tyle z nią nowych filmów
I tak dziewczyna według mnie dobrze robi. Ma swoje pięć minut i je wykorzystuje.


http://img176.imageshack.us/img176/5930/devdassigbylayalybylayatn0.jpg
Z porywem wiatru przyjdzie ten, którego szukasz...
Ta lampa, moja miłość... nigdy nie będzie zgaszona, ten płomień mojej miłości

Offline

 

#3 2008-07-18 09:43:27

Shanti15

ShahRukh4Ever

8143594
Call me!
Skąd: Miasteczko Śląskie
Zarejestrowany: 2008-05-16
Punktów :   13 

Re: Potrójne uderzenie Priyanki

o to się bedzie działo ... po tym wszystkich filmach Priyanka będzie sławna ,...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta Szczecin DG House Wrocław psycholog rybnik naprawa agregatów prądotwórczych warszawa wellness wellness hotel Ciechocinek