Najlepsze forum o Bollywood


#1 2008-09-13 11:24:39

EwElinA

Niezły Gagatek

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-08-24
Punktów :   

Coś o Preity

Preity o sobie:

Jestem wielką fanką kreskówki „Simpsonowie”
Ulubieni aktorzy: Aamir Khan i Hrithik Roshan
Ulubiona aktorka: Julia Roberts
Ulubiona muzyka: To zależy od nastroju. Bardzo lubię muzykę z filmów
Ulubiony kolor: błękitny, czarny, biały, mogę wymieniać w nieskończoność
Wzrost: 5.5  (1,65 cm)
Chciałabym mieć…-willę na południu Francji
Jestem największą fanką…-Ala Pacino
Zakupy-Buty, buty, buty

Fitness- Kiedyś chodziłam na fitness i dbałam o linię, ale potem na planie Sangharsh złamałam nogę i musiałam przeleżeć sześć tygodni w gipsie. Nie miałam nic do roboty, więc całe dnie oglądałam filmy i jadłam. Zapisywałam tytuły obejrzanych filmów na gipsie. Po sześciu tygodniach gips był cały zapisany. Bardzo przytyłam przez ten czas. Potem wróciłam do pracy a kiedy zobaczyłam się na ekranie, dostałam zawału serca.

Marzenie które może się jeszcze spełnić- Kiedys bardzo chciałam zostać panią premier. Ostatnio marzę o zagraniu Trinity w Matrixie.

Co mi się najbardziej podoba w mężczyznach- Kilka rzeczy: inteligencja, poczucie własnej wartości, poczucie humoru

Kim chciałabym być- Madonną. Nie będę mówiła, że Matka Teresą albo Indira Gandhi, bo zostały one już „zaklepane” przez wszystkie Miss India.
------------------------
Powiedzonka:

„Wiecie, co jest najgorsze w byciu aktorką? Presja, żeby wspaniale wyglądać i dobrze się zachowywać przez cały czas. Ale ja nie jestem idealna, nikt nie jest.”

„Jestem dumna, że mogę być częścią dzisiejszego Bollywood.  Uwielbiam tańczyć i poruszać ustami do piosenek”

„Jestem singlem i desperacko poszukuję dobrego faceta. Byłam kilka razy zakochana ale nie były to poważne związki.”
---------------------------
Preity Zinta zawsze dobierała sobie role, które w jakiś sposób przeczyły normom społecznym. Grała już prostytutkę (Chori Chori Chupke Chupke) i dziewczynę, która zamieszkuje bez ślubu z chłopakiem (Salaam Namaste). Zapytana o to, czy zagrałaby postać, która zakochuje się w innej kobiecie odpowiada "To by zależało od scenariusza. Musiałabym najpierw sprawdzić jak związek zostałby sportretowany w scenariuszu. Dopiero wówczas mogłabym podjąć decyzję."
Aktorce bardzo podobają jej się filmy w stylu Monster. Początkowo scenariusz skupia się na homoseksualnym związku głównej bohaterki. "Musiałabym mieć scenariusz tak dobry jak w tym filmie, aby zagrać taką rolę. Nie zdecydowałabym się zagrać w takim filmie, jeśli moja postać miałaby być pokazana jak jakiś dowcip." mówi Preity.


http://img205.imageshack.us/img205/8959/shahidsig040lv1.jpg

Offline

 

#2 2008-09-13 11:29:49

Mimi

Bolly Fan

Zarejestrowany: 2008-06-17
Punktów :   

Re: Coś o Preity

No fajne to!
Preity jest jedna z moich ulubionych aktorek.


http://img411.imageshack.us/img411/7488/hiral011aj9.jpg
"Zacznij iść, a droga sama się znajdzie..."

Offline

 

#3 2008-09-13 22:20:40

Anjali

SRK, Kajol, Ash, Rani, Hrithik itd - love!

8316781
Call me!
Skąd: Nowa Sól :]
Zarejestrowany: 2008-04-12
Punktów :   12 
WWW

Re: Coś o Preity

Tak to jest super! Preity jest naprawdę dobrą aktorką, i też jest jedną z moich ulubionych.


http://img126.imageshack.us/img126/3483/awsuw6cr9.jpg

yeh saajish hain boondon ki koi khwaahish hain chup chup si
yeh saajish hain boondon ki koi khwaahish hain chup chup si
dekho na dekho na
dekho na dekho na
hawa kuchh haule haule zubaan se kya kuchh bole
kyon duuri hain ab darmayaan
dekho na dekho na
dekho na dekho na

Offline

 

#4 2008-09-14 14:07:26

EwElinA

Niezły Gagatek

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-08-24
Punktów :   

Re: Coś o Preity

no ja też bardzo lubię Preity


http://img205.imageshack.us/img205/8959/shahidsig040lv1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
saito san a szkolyatena olej arganowy Ciechocinek masaże żarówka do piekarnika wrocław